Sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı bulmacada nedir?

Sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı“ sorusuna cevap olarak “HİDROBİYOLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı, sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı ne demek, sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı tanımı, sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı açıklaması, bulmaca sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı, bulmaca çözümü sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı, sözlük sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı, bulmacada sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı, sözlükte sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı, sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı nedir, sözlükte sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı ne, sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı, bulmaca sözlüğü 'sularda yaşayan canlıların hayatını inceleyen bilim dalı'