Sularını bir denize yada göle gönderen bölge bulmacada nedir?

Sularını bir denize yada göle gönderen bölge“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sularını bir denize yada göle gönderen bölge” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sularını bir denize yada göle gönderen bölge“ sorusuna cevap olarak “AKLAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sularını bir denize yada göle gönderen bölge nedir, sözlük sularını bir denize yada göle gönderen bölge, sözlükte sularını bir denize yada göle gönderen bölge ne, bulmaca sularını bir denize yada göle gönderen bölge, sularını bir denize yada göle gönderen bölge, bulmaca çözümü sularını bir denize yada göle gönderen bölge, bulmaca sözlüğü 'sularını bir denize yada göle gönderen bölge', sözlükte sularını bir denize yada göle gönderen bölge, sularını bir denize yada göle gönderen bölge tanımı, bulmacada sularını bir denize yada göle gönderen bölge, bulmaca soruları sularını bir denize yada göle gönderen bölge, sularını bir denize yada göle gönderen bölge açıklaması, sularını bir denize yada göle gönderen bölge ne demek