Sularını bir denize veya göle gönderen bölge bulmacada nedir?

Sularını bir denize veya göle gönderen bölge“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sularını bir denize veya göle gönderen bölge” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sularını bir denize veya göle gönderen bölge“ sorusuna cevap olarak “MAİLE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlük sularını bir denize veya göle gönderen bölge, bulmaca sularını bir denize veya göle gönderen bölge, sularını bir denize veya göle gönderen bölge nedir, bulmaca sözlüğü 'sularını bir denize veya göle gönderen bölge', bulmaca çözümü sularını bir denize veya göle gönderen bölge, bulmacada sularını bir denize veya göle gönderen bölge, bulmaca soruları sularını bir denize veya göle gönderen bölge, sularını bir denize veya göle gönderen bölge ne demek, sularını bir denize veya göle gönderen bölge tanımı, sularını bir denize veya göle gönderen bölge açıklaması, sularını bir denize veya göle gönderen bölge, sözlükte sularını bir denize veya göle gönderen bölge, sözlükte sularını bir denize veya göle gönderen bölge ne