Suların Yerde Yaptığı Yarıklar bulmacada nedir?

Suların Yerde Yaptığı Yarıklar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Suların Yerde Yaptığı Yarıklar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Suların Yerde Yaptığı Yarıklar“ sorusuna cevap olarak “BÖRÜN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

suların yerde yaptığı yarıklar ne demek, sözlükte suların yerde yaptığı yarıklar ne, bulmaca suların yerde yaptığı yarıklar, suların yerde yaptığı yarıklar açıklaması, suların yerde yaptığı yarıklar, suların yerde yaptığı yarıklar tanımı, bulmaca soruları suların yerde yaptığı yarıklar, sözlükte suların yerde yaptığı yarıklar, bulmaca çözümü suların yerde yaptığı yarıklar, bulmacada suların yerde yaptığı yarıklar, sözlük suların yerde yaptığı yarıklar, suların yerde yaptığı yarıklar nedir, bulmaca sözlüğü 'suların yerde yaptığı yarıklar'