Suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı bulmacada nedir?

Suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı“ sorusuna cevap olarak “YOSUN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı, sözlükte suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı ne, suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı açıklaması, bulmaca suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı, bulmaca sözlüğü 'suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı', bulmaca soruları suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı, suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı, sözlük suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı, suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı tanımı, sözlükte suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı, suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı ne demek, suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı nedir, bulmacada suda yaşayan basit yapılı bitkilerin genel adı