Suda Sivrilerek Yükselen Kaya bulmacada nedir?

Suda Sivrilerek Yükselen Kaya“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Suda Sivrilerek Yükselen Kaya” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Suda Sivrilerek Yükselen Kaya“ sorusuna cevap olarak “HADİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'suda sivrilerek yükselen kaya', sözlükte suda sivrilerek yükselen kaya ne, suda sivrilerek yükselen kaya, suda sivrilerek yükselen kaya ne demek, suda sivrilerek yükselen kaya tanımı, bulmaca çözümü suda sivrilerek yükselen kaya, bulmaca soruları suda sivrilerek yükselen kaya, sözlük suda sivrilerek yükselen kaya, bulmacada suda sivrilerek yükselen kaya, bulmaca suda sivrilerek yükselen kaya, sözlükte suda sivrilerek yükselen kaya, suda sivrilerek yükselen kaya açıklaması, suda sivrilerek yükselen kaya nedir