Su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge bulmacada nedir?

Su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge“ sorusuna cevap olarak “AKARKUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge nedir, sözlük su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge, sözlükte su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge, su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge, bulmaca çözümü su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge, su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge tanımı, su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge açıklaması, su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge ne demek, bulmacada su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge, sözlükte su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge ne, bulmaca su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge, bulmaca soruları su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge, bulmaca sözlüğü 'su emerek doyduğu için ağırlık taşıyamayacak duruma gelen ve sıvı duruma ge'