Su değirmenlerinde kapalı oluk bulmacada nedir?

Su değirmenlerinde kapalı oluk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Su değirmenlerinde kapalı oluk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Su değirmenlerinde kapalı oluk“ sorusuna cevap olarak “KOD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte su değirmenlerinde kapalı oluk, bulmacada su değirmenlerinde kapalı oluk, sözlükte su değirmenlerinde kapalı oluk ne, su değirmenlerinde kapalı oluk nedir, su değirmenlerinde kapalı oluk açıklaması, bulmaca sözlüğü 'su değirmenlerinde kapalı oluk', su değirmenlerinde kapalı oluk ne demek, su değirmenlerinde kapalı oluk tanımı, bulmaca su değirmenlerinde kapalı oluk, su değirmenlerinde kapalı oluk, bulmaca çözümü su değirmenlerinde kapalı oluk, sözlük su değirmenlerinde kapalı oluk, bulmaca soruları su değirmenlerinde kapalı oluk