Su birikmiş çukur ya da hendek bulmacada nedir?

Su birikmiş çukur ya da hendek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Su birikmiş çukur ya da hendek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Su birikmiş çukur ya da hendek“ sorusuna cevap olarak “AZMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

su birikmiş çukur ya da hendek tanımı, su birikmiş çukur ya da hendek ne demek, sözlük su birikmiş çukur ya da hendek, bulmacada su birikmiş çukur ya da hendek, sözlükte su birikmiş çukur ya da hendek, bulmaca soruları su birikmiş çukur ya da hendek, bulmaca su birikmiş çukur ya da hendek, su birikmiş çukur ya da hendek nedir, bulmaca sözlüğü 'su birikmiş çukur ya da hendek', su birikmiş çukur ya da hendek açıklaması, bulmaca çözümü su birikmiş çukur ya da hendek, sözlükte su birikmiş çukur ya da hendek ne, su birikmiş çukur ya da hendek