Su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da bulmacada nedir?

Su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da“ sorusuna cevap olarak “KESON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlükte su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da, bulmaca çözümü su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da, su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da tanımı, su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da nedir, bulmacada su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da, sözlükte su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da ne, sözlük su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da, bulmaca su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da, bulmaca soruları su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da, su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da açıklaması, su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da, bulmaca sözlüğü 'su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da', su altında kalan ya da gevşek zeminlerde temel atmayı sağlayan metal ya da ne demek