Su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap bulmacada nedir?

Su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap“ sorusuna cevap olarak “SAPLI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap ne demek, sözlük su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap, bulmacada su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap, bulmaca su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap, sözlükte su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap ne, bulmaca soruları su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap, su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap nedir, su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap, su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap tanımı, sözlükte su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap, su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap açıklaması, bulmaca çözümü su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap, bulmaca sözlüğü 'su alıp dökmeye yarayan uzun saplı kap'