Sonucu önceden düşünüp önlem alan bulmacada nedir?

Sonucu önceden düşünüp önlem alan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sonucu önceden düşünüp önlem alan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sonucu önceden düşünüp önlem alan“ sorusuna cevap olarak “DURENDİŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları sonucu önceden düşünüp önlem alan, bulmaca sözlüğü 'sonucu önceden düşünüp önlem alan', sonucu önceden düşünüp önlem alan açıklaması, sonucu önceden düşünüp önlem alan nedir, bulmacada sonucu önceden düşünüp önlem alan, sözlükte sonucu önceden düşünüp önlem alan ne, sonucu önceden düşünüp önlem alan ne demek, bulmaca sonucu önceden düşünüp önlem alan, sonucu önceden düşünüp önlem alan tanımı, sözlük sonucu önceden düşünüp önlem alan, sonucu önceden düşünüp önlem alan, sözlükte sonucu önceden düşünüp önlem alan, bulmaca çözümü sonucu önceden düşünüp önlem alan