Son buzul çağı başlangıcında Avrupa ve Ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan bulmacada nedir?

Son buzul çağı başlangıcında Avrupa ve Ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Son buzul çağı başlangıcında Avrupa ve Ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Son buzul çağı başlangıcında Avrupa ve Ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan“ sorusuna cevap olarak “NEANDERTAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'son buzul çağı başlangıcında avrupa ve ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan', sözlükte son buzul çağı başlangıcında avrupa ve ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan ne, bulmacada son buzul çağı başlangıcında avrupa ve ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan, bulmaca soruları son buzul çağı başlangıcında avrupa ve ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan, bulmaca son buzul çağı başlangıcında avrupa ve ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan, son buzul çağı başlangıcında avrupa ve ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan açıklaması, son buzul çağı başlangıcında avrupa ve ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan, son buzul çağı başlangıcında avrupa ve ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan tanımı, son buzul çağı başlangıcında avrupa ve ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan nedir, sözlükte son buzul çağı başlangıcında avrupa ve ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan, sözlük son buzul çağı başlangıcında avrupa ve ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan, son buzul çağı başlangıcında avrupa ve ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan ne demek, bulmaca çözümü son buzul çağı başlangıcında avrupa ve ortadoğu’da yaşayan ve bugünkü insan