Solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm bulmacada nedir?

Solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm“ sorusuna cevap olarak “SENKOP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm açıklaması, solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm ne demek, bulmaca solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm, bulmaca soruları solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm, bulmacada solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm, solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm tanımı, solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm, solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm nedir, bulmaca sözlüğü 'solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm', sözlükte solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm, sözlükte solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm ne, sözlük solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm, bulmaca çözümü solunumun yok olması ve bayılma ile kalp atışlarının yavaşlaması ya da durm