Solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi bulmacada nedir?

Solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi“ sorusuna cevap olarak “DİSPNE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi, solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi tanımı, bulmaca solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi, solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi, bulmaca sözlüğü 'solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi', sözlükte solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi, bulmacada solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi, solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi nedir, sözlük solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi, solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi ne demek, sözlükte solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi ne, solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi açıklaması, bulmaca çözümü solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi