Solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi bulmacada nedir?

Solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi“ sorusuna cevap olarak “DİSPNE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmacada solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi, bulmaca solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi, solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi nedir, solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi açıklaması, bulmaca çözümü solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi, sözlükte solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi, sözlükte solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi ne, solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi ne demek, bulmaca sözlüğü 'solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi', bulmaca soruları solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi, sözlük solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi, solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi tanımı, solunumun az ya da zorlukla sürdürülmesi