Solunum derinliğinin artması bulmacada nedir?

Solunum derinliğinin artması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Solunum derinliğinin artması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Solunum derinliğinin artması“ sorusuna cevap olarak “HİPERPNE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

solunum derinliğinin artması nedir, bulmaca solunum derinliğinin artması, bulmacada solunum derinliğinin artması, sözlük solunum derinliğinin artması, bulmaca çözümü solunum derinliğinin artması, solunum derinliğinin artması tanımı, solunum derinliğinin artması, bulmaca sözlüğü 'solunum derinliğinin artması', bulmaca soruları solunum derinliğinin artması, sözlükte solunum derinliğinin artması, solunum derinliğinin artması ne demek, solunum derinliğinin artması açıklaması, sözlükte solunum derinliğinin artması ne