Soğanlı Kalın Yapraklı Bir Bitki bulmacada nedir?

Soğanlı Kalın Yapraklı Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Soğanlı Kalın Yapraklı Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Soğanlı Kalın Yapraklı Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “AGI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

sözlükte soğanlı kalın yapraklı bir bitki, soğanlı kalın yapraklı bir bitki ne demek, soğanlı kalın yapraklı bir bitki açıklaması, soğanlı kalın yapraklı bir bitki, bulmaca soğanlı kalın yapraklı bir bitki, sözlükte soğanlı kalın yapraklı bir bitki ne, soğanlı kalın yapraklı bir bitki tanımı, bulmaca soruları soğanlı kalın yapraklı bir bitki, sözlük soğanlı kalın yapraklı bir bitki, bulmaca çözümü soğanlı kalın yapraklı bir bitki, soğanlı kalın yapraklı bir bitki nedir, bulmacada soğanlı kalın yapraklı bir bitki, bulmaca sözlüğü 'soğanlı kalın yapraklı bir bitki'