Sistolden sonra karıncıkların genişlemesi bulmacada nedir?

Sistolden sonra karıncıkların genişlemesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sistolden sonra karıncıkların genişlemesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sistolden sonra karıncıkların genişlemesi“ sorusuna cevap olarak “DİYASTOL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sistolden sonra karıncıkların genişlemesi ne demek, bulmaca sözlüğü 'sistolden sonra karıncıkların genişlemesi', bulmacada sistolden sonra karıncıkların genişlemesi, sistolden sonra karıncıkların genişlemesi tanımı, sistolden sonra karıncıkların genişlemesi açıklaması, bulmaca soruları sistolden sonra karıncıkların genişlemesi, sistolden sonra karıncıkların genişlemesi nedir, bulmaca sistolden sonra karıncıkların genişlemesi, sözlük sistolden sonra karıncıkların genişlemesi, sözlükte sistolden sonra karıncıkların genişlemesi ne, sistolden sonra karıncıkların genişlemesi, bulmaca çözümü sistolden sonra karıncıkların genişlemesi, sözlükte sistolden sonra karıncıkların genişlemesi