Siroz Denilen Ve Karinda Su Toplanmasindan İleri Gelen Bir Hastalık bulmacada nedir?

Siroz Denilen Ve Karinda Su Toplanmasindan İleri Gelen Bir Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Siroz Denilen Ve Karinda Su Toplanmasindan İleri Gelen Bir Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Siroz Denilen Ve Karinda Su Toplanmasindan İleri Gelen Bir Hastalık“ sorusuna cevap olarak “HABEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

siroz denilen ve karinda su toplanmasindan i̇leri gelen bir hastalık tanımı, siroz denilen ve karinda su toplanmasindan i̇leri gelen bir hastalık açıklaması, bulmaca sözlüğü 'siroz denilen ve karinda su toplanmasindan i̇leri gelen bir hastalık', bulmaca siroz denilen ve karinda su toplanmasindan i̇leri gelen bir hastalık, siroz denilen ve karinda su toplanmasindan i̇leri gelen bir hastalık ne demek, siroz denilen ve karinda su toplanmasindan i̇leri gelen bir hastalık nedir, bulmaca çözümü siroz denilen ve karinda su toplanmasindan i̇leri gelen bir hastalık, sözlükte siroz denilen ve karinda su toplanmasindan i̇leri gelen bir hastalık ne, sözlük siroz denilen ve karinda su toplanmasindan i̇leri gelen bir hastalık, siroz denilen ve karinda su toplanmasindan i̇leri gelen bir hastalık, bulmaca soruları siroz denilen ve karinda su toplanmasindan i̇leri gelen bir hastalık, bulmacada siroz denilen ve karinda su toplanmasindan i̇leri gelen bir hastalık, sözlükte siroz denilen ve karinda su toplanmasindan i̇leri gelen bir hastalık