Sinir hücresinin kısa olan uzantısı bulmacada nedir?

Sinir hücresinin kısa olan uzantısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sinir hücresinin kısa olan uzantısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sinir hücresinin kısa olan uzantısı“ sorusuna cevap olarak “DENDRİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlük sinir hücresinin kısa olan uzantısı, bulmacada sinir hücresinin kısa olan uzantısı, sinir hücresinin kısa olan uzantısı ne demek, bulmaca çözümü sinir hücresinin kısa olan uzantısı, sinir hücresinin kısa olan uzantısı tanımı, bulmaca sözlüğü 'sinir hücresinin kısa olan uzantısı', sinir hücresinin kısa olan uzantısı nedir, sözlükte sinir hücresinin kısa olan uzantısı ne, bulmaca soruları sinir hücresinin kısa olan uzantısı, sinir hücresinin kısa olan uzantısı, bulmaca sinir hücresinin kısa olan uzantısı, sinir hücresinin kısa olan uzantısı açıklaması, sözlükte sinir hücresinin kısa olan uzantısı