Sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası bulmacada nedir?

Sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası“ sorusuna cevap olarak “PERİSYALTİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası açıklaması, sözlük sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası, sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası ne demek, bulmaca sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası, bulmaca sözlüğü 'sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası', bulmaca çözümü sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası, sözlükte sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası, sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası nedir, bulmacada sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası, sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası tanımı, sözlükte sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası ne, sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası, bulmaca soruları sindirim kanalı gibi içi boş bir boru biçimindeki organların istemdışı kası