Silifke ilçesinde antik bir kent bulmacada nedir?

Silifke ilçesinde antik bir kent“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Silifke ilçesinde antik bir kent” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Silifke ilçesinde antik bir kent“ sorusuna cevap olarak “URA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

silifke ilçesinde antik bir kent nedir, sözlük silifke ilçesinde antik bir kent, sözlükte silifke ilçesinde antik bir kent, bulmacada silifke ilçesinde antik bir kent, silifke ilçesinde antik bir kent açıklaması, sözlükte silifke ilçesinde antik bir kent ne, bulmaca silifke ilçesinde antik bir kent, silifke ilçesinde antik bir kent tanımı, bulmaca sözlüğü 'silifke ilçesinde antik bir kent', silifke ilçesinde antik bir kent ne demek, bulmaca soruları silifke ilçesinde antik bir kent, bulmaca çözümü silifke ilçesinde antik bir kent, silifke ilçesinde antik bir kent