Silahtan ya da mermilerden korkma bulmacada nedir?

Silahtan ya da mermilerden korkma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Silahtan ya da mermilerden korkma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Silahtan ya da mermilerden korkma“ sorusuna cevap olarak “BALLİSTOFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

silahtan ya da mermilerden korkma tanımı, bulmaca sözlüğü 'silahtan ya da mermilerden korkma', silahtan ya da mermilerden korkma açıklaması, bulmaca silahtan ya da mermilerden korkma, sözlükte silahtan ya da mermilerden korkma, silahtan ya da mermilerden korkma ne demek, silahtan ya da mermilerden korkma, sözlükte silahtan ya da mermilerden korkma ne, bulmaca çözümü silahtan ya da mermilerden korkma, silahtan ya da mermilerden korkma nedir, bulmaca soruları silahtan ya da mermilerden korkma, sözlük silahtan ya da mermilerden korkma, bulmacada silahtan ya da mermilerden korkma