Sibirya’nın Kuzey Buz Denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk bulmacada nedir?

Sibirya’nın Kuzey Buz Denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sibirya’nın Kuzey Buz Denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sibirya’nın Kuzey Buz Denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk“ sorusuna cevap olarak “SAMOYEDLER”, “SAMOYETLER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlükte sibirya’nın kuzey buz denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk, sibirya’nın kuzey buz denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk ne demek, sibirya’nın kuzey buz denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk, bulmaca sözlüğü 'sibirya’nın kuzey buz denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk', bulmaca çözümü sibirya’nın kuzey buz denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk, bulmaca soruları sibirya’nın kuzey buz denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk, bulmacada sibirya’nın kuzey buz denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk, sibirya’nın kuzey buz denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk tanımı, sibirya’nın kuzey buz denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk nedir, bulmaca sibirya’nın kuzey buz denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk, sözlükte sibirya’nın kuzey buz denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk ne, sibirya’nın kuzey buz denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk açıklaması, sözlük sibirya’nın kuzey buz denizi kıyısındaki steplerde yaşayan göçebe bir halk