Sevindirici bir haber getirene verilen armağan bulmacada nedir?

Sevindirici bir haber getirene verilen armağan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sevindirici bir haber getirene verilen armağan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sevindirici bir haber getirene verilen armağan“ sorusuna cevap olarak “MUŞTULUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

sevindirici bir haber getirene verilen armağan tanımı, sevindirici bir haber getirene verilen armağan ne demek, sözlükte sevindirici bir haber getirene verilen armağan ne, sevindirici bir haber getirene verilen armağan açıklaması, bulmacada sevindirici bir haber getirene verilen armağan, sevindirici bir haber getirene verilen armağan, sevindirici bir haber getirene verilen armağan nedir, bulmaca soruları sevindirici bir haber getirene verilen armağan, sözlükte sevindirici bir haber getirene verilen armağan, bulmaca sözlüğü 'sevindirici bir haber getirene verilen armağan', sözlük sevindirici bir haber getirene verilen armağan, bulmaca çözümü sevindirici bir haber getirene verilen armağan, bulmaca sevindirici bir haber getirene verilen armağan