Set duvarlarında su akacak delik bulmacada nedir?

Set duvarlarında su akacak delik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Set duvarlarında su akacak delik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Set duvarlarında su akacak delik“ sorusuna cevap olarak “CIRNIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca set duvarlarında su akacak delik, set duvarlarında su akacak delik ne demek, set duvarlarında su akacak delik tanımı, bulmaca çözümü set duvarlarında su akacak delik, set duvarlarında su akacak delik nedir, sözlük set duvarlarında su akacak delik, bulmaca soruları set duvarlarında su akacak delik, bulmacada set duvarlarında su akacak delik, set duvarlarında su akacak delik açıklaması, sözlükte set duvarlarında su akacak delik, sözlükte set duvarlarında su akacak delik ne, set duvarlarında su akacak delik, bulmaca sözlüğü 'set duvarlarında su akacak delik'