Serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme bulmacada nedir?

Serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme“ sorusuna cevap olarak “RUBA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme', serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme açıklaması, bulmaca soruları serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme, sözlükte serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme ne, bulmaca serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme, serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme tanımı, serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme ne demek, bulmacada serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme, serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme, serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme nedir, sözlük serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme, bulmaca çözümü serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme, sözlükte serenleri pırasya pupaya ve rüzgarı başa alarak gemiyi ilerletme