Sepete Tane Halinde Basılmış Hurma bulmacada nedir?

Sepete Tane Halinde Basılmış Hurma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sepete Tane Halinde Basılmış Hurma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sepete Tane Halinde Basılmış Hurma“ sorusuna cevap olarak “ACİVE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlük sepete tane halinde basılmış hurma, bulmaca çözümü sepete tane halinde basılmış hurma, bulmaca soruları sepete tane halinde basılmış hurma, sepete tane halinde basılmış hurma tanımı, bulmaca sözlüğü 'sepete tane halinde basılmış hurma', bulmaca sepete tane halinde basılmış hurma, sepete tane halinde basılmış hurma ne demek, sözlükte sepete tane halinde basılmış hurma ne, sepete tane halinde basılmış hurma nedir, sözlükte sepete tane halinde basılmış hurma, bulmacada sepete tane halinde basılmış hurma, sepete tane halinde basılmış hurma açıklaması, sepete tane halinde basılmış hurma