Semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve bulmacada nedir?

Semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve“ sorusuna cevap olarak “DEBUB” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve, sözlük semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve, sözlükte semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve ne, semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve nedir, bulmaca çözümü semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve, bulmaca semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve, sözlükte semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve, bulmacada semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve, semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve tanımı, bulmaca sözlüğü 'semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve', bulmaca soruları semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve, semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve açıklaması, semizlik ve şişmanlığından dolayı yürüyemeyen deve ne demek