Selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket bulmacada nedir?

Selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket“ sorusuna cevap olarak “REVERANE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket tanımı, bulmaca sözlüğü 'selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket', bulmaca çözümü selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket, bulmaca soruları selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket, sözlükte selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket ne, selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket ne demek, selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket, selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket nedir, sözlükte selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket, bulmacada selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket, bulmaca selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket, selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket açıklaması, sözlük selam ya da teşekkür için eğilerek ya da dizleri kırarak yapılan hareket