Selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket bulmacada nedir?

Selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket“ sorusuna cevap olarak “REVERANS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket açıklaması, selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket ne demek, bulmacada selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket, bulmaca selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket, bulmaca soruları selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket, sözlükte selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket, sözlükte selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket ne, selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket nedir, bulmaca çözümü selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket, selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket, sözlük selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket, bulmaca sözlüğü 'selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket', selam veya teşekkür için eğilerek veya dizleri kırarak yapılan hareket tanımı