Sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü bulmacada nedir?

Sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü“ sorusuna cevap olarak “SEMAİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü, sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü açıklaması, bulmacada sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü, sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü nedir, sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü, bulmaca çözümü sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü, sözlük sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü, sözlükte sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü, sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü ne demek, sözlükte sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü ne, sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü tanımı, bulmaca sözlüğü 'sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü', bulmaca sekizer hece ölçüsüyle yazılmış olan halk şiiri türü