Sebzeleri Öldüren Bir Hastalık bulmacada nedir?

Sebzeleri Öldüren Bir Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sebzeleri Öldüren Bir Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sebzeleri Öldüren Bir Hastalık“ sorusuna cevap olarak “BANRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlük sebzeleri öldüren bir hastalık, sebzeleri öldüren bir hastalık nedir, sözlükte sebzeleri öldüren bir hastalık ne, sebzeleri öldüren bir hastalık, sebzeleri öldüren bir hastalık ne demek, bulmaca sebzeleri öldüren bir hastalık, bulmaca çözümü sebzeleri öldüren bir hastalık, sebzeleri öldüren bir hastalık tanımı, sözlükte sebzeleri öldüren bir hastalık, bulmacada sebzeleri öldüren bir hastalık, sebzeleri öldüren bir hastalık açıklaması, bulmaca soruları sebzeleri öldüren bir hastalık, bulmaca sözlüğü 'sebzeleri öldüren bir hastalık'