Sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur bulmacada nedir?

Sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur“ sorusuna cevap olarak “BARAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur', bulmaca soruları sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur, bulmaca çözümü sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur, sözlükte sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur ne, sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur ne demek, sözlükte sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur, bulmacada sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur, sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur nedir, sözlük sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur, sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur tanımı, sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur açıklaması, sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur, bulmaca sebze fidesi ve üzüm çubuğu dikmek için hazırlanan çukur