Saydam ve üstü tanecikli bir kayaç bulmacada nedir?

Saydam ve üstü tanecikli bir kayaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Saydam ve üstü tanecikli bir kayaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Saydam ve üstü tanecikli bir kayaç“ sorusuna cevap olarak “DİYORİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

saydam ve üstü tanecikli bir kayaç nedir, bulmaca saydam ve üstü tanecikli bir kayaç, sözlükte saydam ve üstü tanecikli bir kayaç, bulmacada saydam ve üstü tanecikli bir kayaç, sözlükte saydam ve üstü tanecikli bir kayaç ne, bulmaca soruları saydam ve üstü tanecikli bir kayaç, bulmaca sözlüğü 'saydam ve üstü tanecikli bir kayaç', saydam ve üstü tanecikli bir kayaç tanımı, saydam ve üstü tanecikli bir kayaç açıklaması, sözlük saydam ve üstü tanecikli bir kayaç, saydam ve üstü tanecikli bir kayaç ne demek, bulmaca çözümü saydam ve üstü tanecikli bir kayaç, saydam ve üstü tanecikli bir kayaç