Savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını bulmacada nedir?

Savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını“ sorusuna cevap olarak “BADA”, “TINAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını tanımı, bulmaca sözlüğü 'savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını', sözlükte savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını, savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını ne demek, savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını nedir, sözlükte savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını ne, bulmacada savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını, bulmaca soruları savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını, sözlük savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını, savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını, bulmaca savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını, savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını açıklaması, bulmaca çözümü savrulmak için hazırlanan dövülmüş ekin yığını