Savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları bulmacada nedir?

Savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları“ sorusuna cevap olarak “NANHAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları tanımı, savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları, sözlükte savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları, bulmaca soruları savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları, sözlükte savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları ne, bulmaca sözlüğü 'savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları', savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları nedir, bulmaca savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları, savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları ne demek, savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları açıklaması, bulmaca çözümü savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları, bulmacada savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları, sözlük savaşta ölen yeniçerilerin erkek çocukları