Savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları bulmacada nedir?

Savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları“ sorusuna cevap olarak “SAKALLI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları, savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları ne demek, savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları tanımı, sözlük savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları, sözlükte savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları, sözlükte savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları ne, bulmacada savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları, bulmaca sözlüğü 'savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları', bulmaca savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları, bulmaca çözümü savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları, savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları nedir, bulmaca soruları savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları, savaş tutsaklarının yaşı geçkin olanları açıklaması