Savaş Sırasında Yaralanan Ya Da Sakat Kalan Kimse bulmacada nedir?

Savaş Sırasında Yaralanan Ya Da Sakat Kalan Kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Savaş Sırasında Yaralanan Ya Da Sakat Kalan Kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Savaş Sırasında Yaralanan Ya Da Sakat Kalan Kimse“ sorusuna cevap olarak “BALUL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü savaş sırasında yaralanan ya da sakat kalan kimse, sözlükte savaş sırasında yaralanan ya da sakat kalan kimse ne, savaş sırasında yaralanan ya da sakat kalan kimse tanımı, sözlükte savaş sırasında yaralanan ya da sakat kalan kimse, bulmaca savaş sırasında yaralanan ya da sakat kalan kimse, bulmacada savaş sırasında yaralanan ya da sakat kalan kimse, savaş sırasında yaralanan ya da sakat kalan kimse, bulmaca soruları savaş sırasında yaralanan ya da sakat kalan kimse, savaş sırasında yaralanan ya da sakat kalan kimse açıklaması, bulmaca sözlüğü 'savaş sırasında yaralanan ya da sakat kalan kimse', savaş sırasında yaralanan ya da sakat kalan kimse nedir, savaş sırasında yaralanan ya da sakat kalan kimse ne demek, sözlük savaş sırasında yaralanan ya da sakat kalan kimse