Satranç oyununda en önemli taş olan Şah’ı isterken söylenen söz bulmacada nedir?

Satranç oyununda en önemli taş olan Şah’ı isterken söylenen söz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Satranç oyununda en önemli taş olan Şah’ı isterken söylenen söz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Satranç oyununda en önemli taş olan Şah’ı isterken söylenen söz“ sorusuna cevap olarak “KIŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

satranç oyununda en önemli taş olan şah’ı isterken söylenen söz nedir, bulmacada satranç oyununda en önemli taş olan şah’ı isterken söylenen söz, satranç oyununda en önemli taş olan şah’ı isterken söylenen söz, bulmaca soruları satranç oyununda en önemli taş olan şah’ı isterken söylenen söz, bulmaca sözlüğü 'satranç oyununda en önemli taş olan şah’ı isterken söylenen söz', sözlükte satranç oyununda en önemli taş olan şah’ı isterken söylenen söz ne, sözlükte satranç oyununda en önemli taş olan şah’ı isterken söylenen söz, satranç oyununda en önemli taş olan şah’ı isterken söylenen söz ne demek, bulmaca çözümü satranç oyununda en önemli taş olan şah’ı isterken söylenen söz, satranç oyununda en önemli taş olan şah’ı isterken söylenen söz açıklaması, satranç oyununda en önemli taş olan şah’ı isterken söylenen söz tanımı, bulmaca satranç oyununda en önemli taş olan şah’ı isterken söylenen söz, sözlük satranç oyununda en önemli taş olan şah’ı isterken söylenen söz