Satılmadığında İade Edilen Mal bulmacada nedir?

Satılmadığında İade Edilen Mal“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Satılmadığında İade Edilen Mal” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Satılmadığında İade Edilen Mal“ sorusuna cevap olarak “KONSİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

satılmadığında i̇ade edilen mal ne demek, sözlükte satılmadığında i̇ade edilen mal ne, sözlükte satılmadığında i̇ade edilen mal, bulmaca sözlüğü 'satılmadığında i̇ade edilen mal', satılmadığında i̇ade edilen mal tanımı, satılmadığında i̇ade edilen mal nedir, satılmadığında i̇ade edilen mal, sözlük satılmadığında i̇ade edilen mal, bulmaca satılmadığında i̇ade edilen mal, satılmadığında i̇ade edilen mal açıklaması, bulmaca soruları satılmadığında i̇ade edilen mal, bulmaca çözümü satılmadığında i̇ade edilen mal, bulmacada satılmadığında i̇ade edilen mal