Sarp dağların eteğindeki patika bulmacada nedir?

Sarp dağların eteğindeki patika“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sarp dağların eteğindeki patika” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sarp dağların eteğindeki patika“ sorusuna cevap olarak “KEH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmacada sarp dağların eteğindeki patika, sarp dağların eteğindeki patika tanımı, sözlük sarp dağların eteğindeki patika, bulmaca sözlüğü 'sarp dağların eteğindeki patika', sözlükte sarp dağların eteğindeki patika ne, sarp dağların eteğindeki patika, sarp dağların eteğindeki patika nedir, sarp dağların eteğindeki patika açıklaması, bulmaca sarp dağların eteğindeki patika, sarp dağların eteğindeki patika ne demek, bulmaca çözümü sarp dağların eteğindeki patika, bulmaca soruları sarp dağların eteğindeki patika, sözlükte sarp dağların eteğindeki patika