Sarhoşluğu Veya Baygınlığı Geçmiş Olan bulmacada nedir?

Sarhoşluğu Veya Baygınlığı Geçmiş Olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sarhoşluğu Veya Baygınlığı Geçmiş Olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sarhoşluğu Veya Baygınlığı Geçmiş Olan“ sorusuna cevap olarak “AYIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlük sarhoşluğu veya baygınlığı geçmiş olan, bulmaca soruları sarhoşluğu veya baygınlığı geçmiş olan, sarhoşluğu veya baygınlığı geçmiş olan açıklaması, sözlükte sarhoşluğu veya baygınlığı geçmiş olan, bulmacada sarhoşluğu veya baygınlığı geçmiş olan, sarhoşluğu veya baygınlığı geçmiş olan tanımı, bulmaca sarhoşluğu veya baygınlığı geçmiş olan, sarhoşluğu veya baygınlığı geçmiş olan, sarhoşluğu veya baygınlığı geçmiş olan nedir, bulmaca çözümü sarhoşluğu veya baygınlığı geçmiş olan, bulmaca sözlüğü 'sarhoşluğu veya baygınlığı geçmiş olan', sarhoşluğu veya baygınlığı geçmiş olan ne demek, sözlükte sarhoşluğu veya baygınlığı geçmiş olan ne