Sarısabır da denilen bir süs bitkisi bulmacada nedir?

Sarısabır da denilen bir süs bitkisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sarısabır da denilen bir süs bitkisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sarısabır da denilen bir süs bitkisi“ sorusuna cevap olarak “AZVAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmacada sarısabır da denilen bir süs bitkisi, bulmaca çözümü sarısabır da denilen bir süs bitkisi, sarısabır da denilen bir süs bitkisi nedir, sarısabır da denilen bir süs bitkisi tanımı, sözlükte sarısabır da denilen bir süs bitkisi, sözlükte sarısabır da denilen bir süs bitkisi ne, bulmaca soruları sarısabır da denilen bir süs bitkisi, sarısabır da denilen bir süs bitkisi, sözlük sarısabır da denilen bir süs bitkisi, sarısabır da denilen bir süs bitkisi ne demek, sarısabır da denilen bir süs bitkisi açıklaması, bulmaca sarısabır da denilen bir süs bitkisi, bulmaca sözlüğü 'sarısabır da denilen bir süs bitkisi'