Samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri bulmacada nedir?

Samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri“ sorusuna cevap olarak “AKALAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri, samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri tanımı, samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri, samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri ne demek, sözlük samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri, sözlükte samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri ne, bulmaca sözlüğü 'samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri', samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri açıklaması, sözlükte samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri, bulmacada samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri, bulmaca samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri, samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri nedir, bulmaca soruları samsun’un 16 km. güneybatısında önemli bir buluntu yeri