Samsun İlinde Önemli Bir Arkeolojik Alan bulmacada nedir?

Samsun İlinde Önemli Bir Arkeolojik Alan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Samsun İlinde Önemli Bir Arkeolojik Alan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Samsun İlinde Önemli Bir Arkeolojik Alan“ sorusuna cevap olarak “AKALAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

samsun i̇linde önemli bir arkeolojik alan ne demek, samsun i̇linde önemli bir arkeolojik alan, sözlükte samsun i̇linde önemli bir arkeolojik alan ne, bulmaca çözümü samsun i̇linde önemli bir arkeolojik alan, sözlük samsun i̇linde önemli bir arkeolojik alan, sözlükte samsun i̇linde önemli bir arkeolojik alan, samsun i̇linde önemli bir arkeolojik alan tanımı, bulmacada samsun i̇linde önemli bir arkeolojik alan, samsun i̇linde önemli bir arkeolojik alan nedir, bulmaca soruları samsun i̇linde önemli bir arkeolojik alan, bulmaca sözlüğü 'samsun i̇linde önemli bir arkeolojik alan', samsun i̇linde önemli bir arkeolojik alan açıklaması, bulmaca samsun i̇linde önemli bir arkeolojik alan