Sallana Sallana Yürüyen Kişi bulmacada nedir?

Sallana Sallana Yürüyen Kişi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sallana Sallana Yürüyen Kişi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sallana Sallana Yürüyen Kişi“ sorusuna cevap olarak “HEBBIHİ”, “ZUVAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sallana sallana yürüyen kişi, sallana sallana yürüyen kişi tanımı, bulmaca sözlüğü 'sallana sallana yürüyen kişi', sözlükte sallana sallana yürüyen kişi ne, sallana sallana yürüyen kişi açıklaması, sallana sallana yürüyen kişi, bulmaca soruları sallana sallana yürüyen kişi, sallana sallana yürüyen kişi nedir, sözlük sallana sallana yürüyen kişi, bulmaca çözümü sallana sallana yürüyen kişi, sallana sallana yürüyen kişi ne demek, sözlükte sallana sallana yürüyen kişi, bulmacada sallana sallana yürüyen kişi