Sallana Sallana Yürüyen Kişi bulmacada nedir?

Sallana Sallana Yürüyen Kişi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sallana Sallana Yürüyen Kişi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sallana Sallana Yürüyen Kişi“ sorusuna cevap olarak “HEBBIHİ”, “ZUVAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

sallana sallana yürüyen kişi açıklaması, sallana sallana yürüyen kişi, sözlük sallana sallana yürüyen kişi, sözlükte sallana sallana yürüyen kişi, sallana sallana yürüyen kişi nedir, sözlükte sallana sallana yürüyen kişi ne, bulmacada sallana sallana yürüyen kişi, bulmaca çözümü sallana sallana yürüyen kişi, bulmaca sallana sallana yürüyen kişi, sallana sallana yürüyen kişi tanımı, sallana sallana yürüyen kişi ne demek, bulmaca soruları sallana sallana yürüyen kişi, bulmaca sözlüğü 'sallana sallana yürüyen kişi'