Salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör bulmacada nedir?

Salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör“ sorusuna cevap olarak “ADENOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör, salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör nedir, sözlük salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör, sözlükte salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör ne, salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör tanımı, sözlükte salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör, bulmacada salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör, bulmaca salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör, salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör açıklaması, bulmaca çözümü salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör, salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör, bulmaca sözlüğü 'salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör', salgıbezi dokularından kaynaklanan iyi huylu bir tümör ne demek