Salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör bulmacada nedir?

Salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör“ sorusuna cevap olarak “ADENOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlük salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör, bulmacada salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör, salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör açıklaması, salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör tanımı, bulmaca çözümü salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör, salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör ne demek, bulmaca soruları salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör, bulmaca sözlüğü 'salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör', sözlükte salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör, salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör, sözlükte salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör ne, bulmaca salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör, salgı bezlerinde oluşan iyi huylu tümör nedir