Sakatlığı Olmadığı Halde Topal Gibi Yürüyen bulmacada nedir?

Sakatlığı Olmadığı Halde Topal Gibi Yürüyen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sakatlığı Olmadığı Halde Topal Gibi Yürüyen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sakatlığı Olmadığı Halde Topal Gibi Yürüyen“ sorusuna cevap olarak “ABCAL”, “ABCALAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'sakatlığı olmadığı halde topal gibi yürüyen', sözlükte sakatlığı olmadığı halde topal gibi yürüyen, bulmacada sakatlığı olmadığı halde topal gibi yürüyen, bulmaca çözümü sakatlığı olmadığı halde topal gibi yürüyen, sakatlığı olmadığı halde topal gibi yürüyen ne demek, bulmaca sakatlığı olmadığı halde topal gibi yürüyen, sakatlığı olmadığı halde topal gibi yürüyen nedir, bulmaca soruları sakatlığı olmadığı halde topal gibi yürüyen, sakatlığı olmadığı halde topal gibi yürüyen tanımı, sakatlığı olmadığı halde topal gibi yürüyen, sakatlığı olmadığı halde topal gibi yürüyen açıklaması, sözlük sakatlığı olmadığı halde topal gibi yürüyen, sözlükte sakatlığı olmadığı halde topal gibi yürüyen ne